Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

HAKKIMIZDA

AHD Kamera Güvenlik olarak güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz güçlü teknik destek ekibi ile gerek satış sonrasında gerekse proje aşamasında kesintisiz olarak teknik destek sağlamaktadır. Teknolojimiz, teknik destek ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.

Piyasaya sunulan güncel teknoloji, yeni çözümler ve yeni ürünleri devamlı olarak takip ederek güvenlik kameraları anlamında her zaman daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız. 
Türkiye’nin en prestijli satış ve servis organizasyonunu kurma hedefini belirlemiş olan firmamız hedefine ulaşmak için durmaksızın çalışmaya devam etmekteyiz. Bu doğrultuda güvenlik kamerası ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız.

 

AHD Kamera Güvenlik
 
2006 yılında İstanbul / Maltepe'de kurulan AHD Kamera, güvenlik kamerası ve güvenlik sistemleri alanında hizmet vermektedir. 2007 yılının başından itibaren kurumsal bir kimlik kazanan AHD Kamera yaptığı bayilik anlaşmaları ile kendini kulvarında kanıtlayan bir firma haline geldi. Elinde değerli firmaların bulunduğu bir pörtföye sahip olan firmamız önce kalite ilkesi ile yola çıkan personelleri ve bayilerine getirdiği hızlı çözümlerle Siz değerli müşterilerimizin en yakın tedarikçisi durumuna geldi.
 
2008 ylından itibaren uzakdoğu ve avrupadan getirdiğimiz ithal ürünleri tüm Türkiye'ye satmaktayız. 2012 yılı başında ithalata hız veren firmamız ithal kamera kayıt cihazları beraber güvenlik kamerası malzemelerinin de ithalatını ve satışını yapmaktadır.
 
Firmamız adına tescil ettirdiğimiz AHD Kamera markası ile ithal ettiğimiz güvenlik kamerası, Kamera kayıt cihazları ve Güvenlik sistemleri aksesuarları siz müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile tüm Türkiye'de güvenilir ve kaliteli bir marka olarak bilinirliliğini her geçen gün arttırmaktadır.
 
Ürünlerimizin çeşitliliğini her geçen gün arttırarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışan bir ekip kurduk. Yarınlara daha sağlam adımlarla yürüyen AHD Kamera'ya güvenen ve bizi bu günlere getiren siz değerli müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunmayı kendimize borç biliriz.